Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/draugu-receptes/rimi-milestibas-receptes/

RIMI Mīlestības receptes

Valentīna dienā – tuvāk sirdij!

 

Šokolādes konfekšu un citu saldumu dāvināšana Svētā Valentīna dienā ir tradīcija jau kopš 17. gadsimta. Lai apvienotu tradīcijas ar patiesiem mīlestības apliecinājumiem, „Rimi” piedāvā „Mīlestības receptes”, kurās sniegti padomi, kā svētku kārumus saviem mīļotajiem varam pagatavot paši.

Receptes piedāvā idejas iecienītāko konfekšu – „Serenāde”, „Gotiņa”, „Trifele”, „Rafaello” un citu – pagatavošanai mājas apstākļos. „Rimi” Olympia šefpavārs Ivo Babincevs īpašu uzmanību pievērsis tam, lai konfekšu pagatavošanai nepieciešamās sastāvdaļas būtu viegli pieejamas visos „Rimi” veikalos, kā arī, lai receptes būtu tik saprotamas un konfekšu pagatavošana tik vienkārša, ka nesagādātu ne mazākās grūtības arī tiem cilvēkiem, kuri ikdienā ar gatavošanu ir uz „jūs”.

„Rimi” „Mīlestības receptes” ne vien rosinās Jūsu idejas par pašdarinātiem svētku pārsteigumiem, bet arī pačukstēs priekšā atbildi uz jautājumu, kā romantiskā, jautrā un saldā noskaņā svinēt Valentīna dienu kopā ar saviem mīļajiem!

 

 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS