Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/gatavo-berni/speks-ir-kalcija-mekle-to-ciba/salaspils-1-vidusskolas-receptes/kartupelu-sacepums-ar-majas-sieru-ciba/

Kartupeļu sacepums ar mājas sieru „Ciba”

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
1 burkāns
1 sīpols
6 kartupeļi
200g saldā krējuma
1 iepakojums mājas siera „Ciba”
sāls
pipari
eļla
zaļumi
Gatavošana:
Kartupeļus ar visu mizu novāra un liek atdzesēties. Nomizo burkānu un sīpolu. Burkānu sarīvē uz rupjās rīves, sīpolu sīki sagriež. Burkānus un sīpolus liek uz sakarsētas pannas sakarsētā eļlā un apcep gaiši brūnus, pēc tam pievieno saldo krējumu, saļi un piparus pēc garšas. Iegūto maisījumu liek bļodā drusciņ atdzesē un pievieno mājas sieru. Visu labi samaisa. Nomizo kartupeļus un sarīvē uz rupjās rīves. Pusi no sarīvētajiem kartupeļiem kārto cepamajā pannā, tad liek kārtu ar mājas siera un dārzeņu maisījumu. Trešajā kārtā liek sarīvētos kartupeļus. Kartupeļus pa virsu pārlej ar saldo krējumu, pārkaisa ar garšvielām. Liek sakarsētā cepēšpannā un cep (200 – 220 grādos) apmēram 45 minūtes. Pirms pasniegšanas pārkaisa ar zaļumiem.
Iesūtījis:
3. a klases recepte

Komentāri

kita:
16.07.11 14:51:53

var taisit ar skabo krejumu

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS