Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/mikrovilnu-krasns/saldie-edieni/citrusu-pankukas/

Citrusu pankūkas

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
Pankūkām:
250 g milti
2 1/2 glāzes piena vai netrekna saldā krējuma
3 olas
2 ĒK sviesta
2 ĒK kausēta sviesta
1/4 TK sāls
cukurs
Mērcei:
2 apelsīni
2 ĒK medus
250 ml apelsīnu liķiera
20 g sviesta
Gatavošana:
Mērce:medu sajauc ar sviestu un izkausē uz pilnas jaudas 2-2,5 minūtes. No apelsīniem izspiež sulu un pievieno sviesta-medus masai. Pievieno rīvētu apelsīna miziņu un vāra 5-7 minūtes uz pilnas jaudas. Iegūto mērci izlej caur sietu un pievieno liķieri.
Pankūkas: sviestu izkausēt mikroviļņu krāsnī uz pilns jaudas 30 sekundes. Olu dzeltenumus atdalīt no baltumiem. Dzeltenumus sajauc ar 1/2 glāzi piena, pievieno cukuru,sāli. Maisot iesijā miltus un samaisa. Tievā strūklā ielej izkausēto sviestu, samaisa, lai nebūtu kunkuļu. Turpinot maisīt pievieno pienu un samaisa. Beigās iecilā sakultu olu baltumu. Deserta šķīvi ieziež ar kausētu sviestu, uzlej 2 ĒK mīklas un izziež pa šķīvi plānā kārtā. Cep pilnā jaudā, neilgāk par 1 minūti.
Katru izcepto pankūku iemērc mērcē, saloka četrās daļās, liek dziļā traukā. Trauku ar pankūkām liek mikroviļņu krāsnī un karsē 1-2 minūtes uz pilnu jaudu.
Gatavošanas laiks:
recepte paredzēta mikroviļņu krāsnij ar jaudu 600-650 vati, tāpēc, ja Jūsu krāsniņas jauda ir mazāka vai lielāka, tad koriģējiet gatavošanas ilgumu atkarībā no mikroviļņu krāsns jaudas
Iesūtījis:
Ieva

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS