Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/mikrovilnu-krasns/saldie-edieni/pankukas/

Pankūkas

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
250 g miltu
2,5 glāzes piena
3 olas
2 ĒK sviesta
2 ĒK kausēta sviesta
1/4 TK sāls
cukurs
Gatavošana:
Sviestu izkausēt mikroviļņu krāsnī uz pilns jaudas 30 sekundes. Olu dzeltenumus atdalīt no baltumiem. Dzeltenumus sajauc ar 1/2 glāzi piena, pievieno cukuru,sāli. Maisot iesijā miltus un samaisa. Tievā strūklā ielej izkausēto sviestu, samaisa, lai nebūtu kunkuļu. Turpinot maisīt pievieno pienu un samaisa. Beigās iecilā sakultu olu baltumu.
Deserta šķīvi ieziež ar kausētu sviestu, uzlej 2 ĒK mīklas un izziež pa šķīvi plānā kārtā. Cep pilnā jaudā, neilgāk par 1 minūti.
Gatavošanas laiks:
recepte paredzēta mikroviļņu krāsnij ar jaudu 600-650 vati, tāpēc, ja Jūsu krāsniņas jauda ir mazāka vai lielāka, tad koriģējiet gatavošanas ilgumu atkarībā no mikroviļņu krāsns jaudas
Iesūtījis:
Ieva

Komentāri

Egons:
13.12.09 16:11:57

1 cilvēks var iztikt vienkāršāk: 2 ĒK miltu, 1 ola, šķipsniņa sāls, šķipsniņa dzeramās sodas, 1 ĒK cukura, 1 ĒK augu eļļas, piens, sakult, līdz mīkla līdzinās krējumam; izliet plānā šķīvī, cept 4 minūtes maksimālā režīmā (~650 vati). Lai garšo! Egons

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS