Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/naudas-un-laika-nav/otrie-edieni/atras-un-samera-letas-pusdienas/

Ātras un samērā lētas pusdienas

Var ēst gan karstu, gan aukstu, tātad var ņemt līdzi uz darbu pat, ja nav, kur uzsildīt. Mans vīrs nav dažādu "jaukto" ēdienu un sautējumu cienītājs, bet nu šo ēd un prasa vēl un atkal. Variācijas var būt dažādas. Pirmo reizi taisīju ar no brīvdienām pāri palikušu vistas šašliku, otro reizi ar kūpinātu c/g ruleti. Pirmo reizi liku klāt Ķīnas saldskābo mērci, otro reizi parasto Spilvas tomātu mērci un karoti cukura. Taču ēdienam jāsanāk saldskābam.

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
1 sīpols
1 burkāns
2 paprikas
sāls
malti melnie pipari
cukurs
gaļa
200 g marinēti gurķi
tomātu mērce
300 g vārītas pupiņas
Gatavošana:
Lielā, dziļā pannā apcep sīpolu un skaidiņās sagrieztu burkānu, tad pieberu pāris tievās strēmelēs sagrieztas paprikas, drusku apcep, uzber sāli, piparus un cukuru, lai sāk suloties. Vāku virsū un pasautē 5 minūtes.
Liek klāt gaļu (kāda nu mājās ir, var arī nelikt), strēmelēs sagrieztus marinētus gurķus (ne pārāk daudz, kādus 200 gr), tomātu mērci un vārītas pupiņas (pirmo reizi ņēmu 3 mazās kārbas, otro reizi vārīju pati, jo sapratu, ka paēdiens iet uz, urrā, un no 1 kg sanāk trim piegājieniem), kad sāk burbuļot, pasautē vēl 5 minūtes, tā, lai paprika gatava, bet vēl stingra, gandrīz kraukšķīga.
Sanāk milzīgs paēdiens, smaržīgs, garšīgs, veselīgs un lēts. Abi ar vīru ēdam papildporcijas, mazā izlepsē savu bļodiņu un vīrs vēl ņem līdzi uz darbu.
Iesūtījis:
matrix
Lidzīgās receptēs:

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS