Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/dazadas-receptes/zodiaks-virtuve/svari-2409-2310/torte-sarta-roze/

Torte "Sārtā roze"

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
Mīkla pamatnei:
8 olu baltumi
2 -2,5 glāzes cukura
Krēmam:
600-620 g siesta
8 olu dzeltenumi
4-5 ĒK pūdercukura
0,3 glāzes konjaka
0,3 glāzes dzērveņu samaltu ar cukuru
Dekoram:
3-4 ĒK cepumu vai biskvīta drupaču
Gatavošana:
Atdzesētus olu baltumus, ar šķipsnu sāls, sakuļ stingrās putās, pievieno cukuru un kuļ līdz cukurs izkūst. Olu baltumu masu izsmērēt uz cepešplāts, kas izklāta ar pauspapīru. Masa jāliek , tā lai būtu apaļa forma un 3 plātes. Katru plāti veido par 1,5 cm mazāku nekā iepriekšējo vai var veidot arī venādas. Plātes cept-kaltēt apmēram 2 stundas, pie temperatūras, kas nav augstāka par 100* C.
Sagatavo krēmu: sviestu saberž ar pūdercukuru, var to darīt arī ar mikseri vai blenderi. Sviestu kuļ līdz tas paliek gaišs. Pusi no sviesta liek citā traukā un sajauc ar konjaku. Otru pusi sajauc ar samaltām dzērvenēm. Abus krēmus atdzesē.
Atdzesētās tortes plātnes uzmanīgi noņem no papīra. Uz pirmās plātnes smērē konjaka krēmu, uz otrās dzērveņu un virsu noziež ar konjaka krēmu, pārkaisa drupačas. Tortes malas apziež ar krēmu.
Konditorejas špricē ieliek dzērveņu krēmu un uz tortes virsas uzspiež rozā rozītes un tortes malām konjaka krēma rozītes. Pēc vēlmes visu torti var nodekorēta rozītēm, jo konjaka krēms būs dzeltenā krāsā, bet dzērveņu būs rozā. Pirms pasniegšanas torte jānoliek leduskapī uz 3 stundām.
Gatavošanas laiks:
6 stundas
Iesūtījis:
Ieva

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS