Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/edieni/dazi-ieteikumi-ka-pagatavot-erotisku-edienu/

Daži ieteikumi, kā pagatavot erotisku ēdienu

  • Erotiskus ēdienus labāk gatavot katliņā zem vāka, uz lēnas uguns, savā sulā vai pievienojot nedaudz ūdens. ēdienu labāk gatavot uz dārzeņu „pamata”, tas nozīmē, ka katliņā apakšā liek kārtu dažnedažādu dārzeņu, kuri sagriezti salmiņos, kubiņos vai šķēlītēs. Uz  šī pamata likt gaļu vai zivis un tad atkal dārzeņu kārtu. šādi sagatavotu ēdienu pārlej ar karstu, sālītu ūdeni vai buljonu un gatavo bez maisīšanas.
  • Censties ēst pēc iespējas mazāk gaļas (īpaši kaulu) buljonus. Gaļas buljons ir piesātināts ar kaitīgām vielām, kas ir par pamatu dažādu slimību sākumam. Tāpēc ieteicams sagriezt gaļu mazos gabaliņos un vārot zupu, gaļu likt  kopā ar dārzeņiem.
  • Gatavojot produkta vērtība maksimāli saglabājas, kad gatavo produktu uzkarsē un noliek nostāvēties. Tā  netiek saārdītas olbaltumvielas, kas kavē dažādu slimību sākšanos. „Pulsējošās uzkarsēšanas” metodes gadījumā, produktu ir jāuzkarsē līdz 100* C, un tad blīvi nosedzot trauku ar vāku un turēt līdz gatavs. Var arī ietīt segās, kā piemēram to dara ar plovu, griķu biezputru u.c.
  • Putras izdosies vienkārši lieliskas, ja sajaukt 5-6 veidus dažādu pārslu, graudu un vārīt vienlaikus uz dārzeņu „pamata”. Šajā gadījumā organisms iegūs daudzas vērtīgas vielas, bet garšas kvalitāte tikai uzlabosies.
  • Erotiskajam galdam jābūt skaistam, bet ne bagātīgam, lai nepārēstos. cienastu sāk un beidz ar svaigiem dārzeņiem, zaļumiem, garšsaknēm un dažādiem aromātiskiem uzlējumiem. Sievietei vai vīrietim (atkarīgi no tā, kas šo pasākumu vada) jāpagatavo tādi aromātiski dzērieni, lai mīlestības dvašu savienotu ar zāļu, meža aromātiem, jo skūpsts no mutes mutē ir pats erotiskākais un uzbudinošākais.

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS