Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/edieni/klingeris-uz-pasutijuma/

Kliņģeris uz pasūtījuma

Iesakiet, kur Rīgā var pasūtīt garšīgu, bet nedārgu kliņģeri.

 • Vīlos Jautrā maiznieka kliņģerī - smuks jau bez gala ar augļu virsu, bet pats kliņģeris garšoja kā prastāka bulka bez piena un sviesta taisīta ar pliku raugu, ūdeni un miltiem. Saprotu, ka jāekonomē, bet nu ne jau tik traki.
 • Ļoti garšo Drustu kliņģeri, maksā, ja nemaldos 1,90 Ls/kg.
 • Kur tad tādu Drustu kliņģeri var pasūtīt? Pirmo reizi par tādu dzirdu, bet tieši uz nedēļas beigām būtu vajadzīgs šāds kārums.
  pērku Āgenskalnā. Uz M.Nometņu ielas un Nometņu ielas stūra ir maziņš saldumu veikaliņš, kurā tiek tirgota arī „Drustu” (tas ir ceptuves nosaukums) produkcija. Šajā veikaliņā no rītiem var nopirkt ap 1 kg lielus kliņģerus bez pasūtīšanas. Ja man vajag lielāku, tad iepriekš tur iebraucu un pasūtu.
 • Izcilu kliņģeri cep Iļģuciema maiznīcā - var pasūtīt jebkurā viņu veikaliņā vai arī ceptuvē, kas uz Dzirciema ielas blakus Super Neto. Lielisks, gaisīgs kliņģeris ar dažādām variācijām pildījumam un rotājumiem - rieksti, rozīnes, sukādes, svaigi augļi, šokolāde utt., bet var pasūtīt arī veco, labo, klasisko - tikai ar rozīnēm un pūdercukuru.
  P.S. Man nebija kāzu tortes, bija kliņģeris no Iļģuciema maiznīcas - un bija super!
 • "Salas" kliņģeris , ir bezgala grezns, un garša prīmā. Nekad neesmu vīlusies, tiesa, ap 2 kg maksās 9 -10 Ls, bet tas ir tā vērts, it sevišķi, ja jubileja kāda.
 • Mārtiņa beķereja - tur ir vairāki varianti ar augļiem, tikai drumstalām, vai kā sarunā- dievīgi garšīgs un smuks bez gala bija ar augļiem, cenu neatceros- kaut kur 3 kg bija uz 10 latiem, ja pareizi atminos. Beķereja atrodas uz Brīvības un Bruņinieku ielas stūra pretī Dailes teātrim.
 • Purvciemā, tieši pretim Mēbeļu namam, neliela kafejnīca ar savu ceptuvi, pagājušo sestdienu sūtīju – 2 kg cena 5.80Ls, ļoti smuks un garšīgs.
 • Nu tā, pasūtījums izdarīts-slavenais "Drustu" kliņģeris būs arī uz mana galda. Cena, nu ļoti patīkama 2.34 Ls – 1 kg.
 • Vispār kliņģeri negaršo, bet vienu esmu ēdusi TAADU, ka mēle kūst... Supergaršīgs!!!! Tas kliņģeris bija no "Vefietis" - tāda kā padomju laika ēdnīca, atrodas Skolas ielas tālākajā galā, tieši pie 1.slimniicas. Cik maksā nezinu, bet dārgs noteikti nebija.
 • Ziņoju - Iļģuciema kliņģeris bija tāds... nu, teiksim, ēdams, bet tā, ka mutē kustu, gan nebija. Varbūt tāpēc, ka cepts laikam bija piektdienas vakarā, bet pie ēšanas tikām tik sestdienas pievakarē. Ar vienu lietu arī mūs piečakarēja - pasūtījām specveltījumu (viņi uz baltās šokolādes tāfelītes uzraksta veltījumu ar tumšo šokolādi un piesprauž klāt), bet mūsu specveltījums bija kaut kur pazudis, bet mazās šokolādes ripiņas ar uzrakstu "Iļģuciema maiznīca" gan pie kliņģera turējās kā pielīmētas.
 • Vislabāk garšo Siguldas Globusa kliņģeri.
 • Varot pasūtīt kliņģerus Centrāltirgū, kafē "Cepelīni", gan saldos, gan arī sāļos! "Drusti"ir arī uz tirgus, bet pēc pēdējā atgadījuma, tur nepasūtīšu, bet pirkšu konkrētajā dienā, kas nu būs! Jo biju pasūtījusi torti, drošība pēc divu veidu, kad aizgāju, man pateica, ka neesot atvesta ne viena, ne otra!

Komentāri

kaspers:
05.01.07 10:17:07

2x vīlos Iļģuciema maiznīcas kliņģerī - sauss,bezgaršīgs:((
Toties tagad regulāri kliņģerus pasūtām Ķekavas vsk. - tie tur ir patiešām mutē kūstoši,garšīgi un lēti!! Uz kāzām bija kliņģeris&pīrādziņi,visi bija vienk sajūsmā!Tagad uz jubilejām-tikai viņu produkciju!
Visu labāko varu teikt arī par Drustu produkciju.
Stasis:
18.10.08 21:47:43

Lai izceptu gardu klingeri , vaig labi izsijaat miltus , un nepaarcensies ar taukvielaam , bet roziines, sukades gan nevajag zheelot,,., tad buus gards,

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS