Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/padomi/ar-ko-mazgat-virtuves-virsmas/

Ar ko mazgāt virtuves virsmas

Ar kādiem mazgāšanas līdzekļiem vislabāk var notīrīt:

  1. Nerūsējošās tērauda virsmas (piem., cepeškrāsnij ārpusi, tvaika nosūcēju, mikroviļņu krāsni).
  2. Elektriskās virsmas, laikam keramiskā saucas, tāda melna tumša stikla - šobrīd visi līdzekļi, ko esmu izmēģinājusi, labi tīra taukus, bet lai tā smuki nopulētu vienīgais kas līdz ir logu mazgājamais šķidrums ar ko vienreiz pamēģināju nopulēt, bet to jau laikam nedrīkst? Ko lietojat jūs?
 • Lietoju CIF - tāds pūšams, pret kaļķa un kādām vēl tur nogulsnēm. Citādi gludu, smuku vienmērīgi spīdošu tiešām nedabūt. Vēl ir tāds Frosh, to arī var pūst. Es parasti uzpūšu, fiski ar vienu lupatu, kamēr nav nožuvis ar otru lupatiņu nopulēju.
 • CIF, bet man vislabāk tas ceram patīk - vispirms virsmu saslapinu ar siltu ūdeni, mazliet cif iemasēju, atstāju uz kādām 10 minūtēm, tad var berzt (tas pirmajam variantam), otrajam variantam cif bez noturēšanas un beršanas, bet tie pleķi jau visdrīzāk no ūdens, tā, ka lai būtu „shik i bljesk” nāksies vien beigās ar mīkstu dvielīti vai lupatiņu pulēt.
 • Cillit bang - mums no cepeškrāsns durtiņām noņēma visu to ko nevarējām dabūt no gadu gaitā.
 • Nerūsējošā tērauda virsmas (izlietne, plīts virsmas) sākumā ar kaut ko dabūju nost netīrumus un tad uzpūšu Sano līdzekli to spodrināšanai un notīru ar papīra dvieli sausu. Gala rezultāts ir OK. Šobrīd mazgāja ar Amway universālo tīrīšanas līdzekli, bet der jebkas, kas attauko. Neatzīstu Cif utt., tāda sajūta, ka skrāpē tomēr.
 • Neatzīstu Cif utt., tāda sajūta, ka skrāpē - piekrītu - emaljētas virsmas vēl kaut kā, bet nerūsējošā tērauda - 100 % skrāpē. Man tāds paliels tvaika nosūcējs virs plīts - es tur praktiski neko negatavoju, vienkārši stilam atbilst . No sākuma ar parasto CIF tīrīju, kamēr ievēroju, ka drusku apskrāpēts. Ber pūšamo CIF, liekas, ka OK. Un spīd arī labāk. Vispār tās nerūsējošās virsmas mani tracina - nekad mūžā uz neko tādu neparakstīšos. Gribēju trauku mazgājamo AEG mašīnu pirkt, a tas modelis, kas mani apmierina, bija tikai un vienīgi pieejams šitāds. Nolēmu nepirkt, jo šitā pucēšana, lai būtu vienmērīgi spīdīgs - fui.
 • Varbūt to pūšamo Cif ir vieglāk dabūt no virsmas nost? Jo cik es esmu tīrījusi ar tiem Cifiem, Ajaxiem utt., pēc tam tīrītā virsma ir jāskalo teju vai ar spaini ūdens, lai to līdzekli dabūtu nost. Un smird pēc ķīmijas arī baismīgi.
 • Ar "brīnumlupatiņām". Man ir Jemako, nevis Norvex . Vispirms ar slapjo, pēc tam ar sauso, pulējošo. Visas virsmas spīd un laistās.
 • Mazgāju ar Amway universālo. Arī smarža patīkama.
 • Norvex virtuves lupatiņa un pa reizei kāda pile Norvex trauku mazgājamā līdzekļa, ar to manai virtuvei pietiek.
 • Ja tikai putekļi, tad Norwex lupatiņa + ūdens (var ar trauku mazgājamo līdzekli) un pēc tam var uzpūst virsū to, ko es ieteicu. Norwex brūno virtuves lupatiņu virtuvē visas virsmas tīru, bet istabās visu (arī spoguļu) ar viņu universālo.
 • Norwex. Ar tauku lupatu visu. Izlietni arī. Reizēm izlietni iztīru ar citronu vai citronskābi, nekādus līdzekļus nelietoju vispār, tikai trauku traukiem.
 • Ja baigi ķepīgais sakrājies - jāņem talkā baltās dzēšamšvammes. Vai tādas kā metāliskās, bet piesūcinātās ar ziepēm. I neskrāpē, i notīra labi.
 • Nebiju gadiem tīrījusi savu virtuves tvaika nosūcēju, bija doma pat mest ārā un pirkt jaunu, bet tad viena paziņa man ieteica "Cillit bang”, tāds pūšams. Nu super- tik uzpūt, paturi un pēc tam visi gāzes kvēpi paši nāk nost. Nu kaut ko tādu līdz šim nebiju redzējusi! Tikai uzmanīgi jāskatās, jo veikalos tādi ir 2 veidi, viens kaut kāds universālais, bet otrs ir tas īstais, tur aizmugurē rakstīts tieši, ka nosūcējiem, plītīm utt.

Komentāri

kristine37:
05.06.11 07:03:10

Visi sie lidzekli ir gan efektivi gan ari smarzigi,bet vai tie ir veseligi.Es piemeram lietoju cif lai notiritu iestavejusos netirumus,bet ikdiena iztieku ar etiki un ar soda

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS