Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/padomi/garsigakie-gatavie-galas-produkti/

Garšīgākie gatavie gaļas produkti

Padalieties informācijā, kas ir īpaši garšīgs no gaļas ēdieniem /jau gatavā veidā/ ar ko pacienāt svētku viesus. Kur to nopirkt un kas ražo.

  • "Globusa" viltotais zaķis.  
  • Ardeks ražo gardus gaļas izstrādājumus.
  • Ļoti garšīga ir kombināta Nākotne produkcija it īpaši melnā desa - Mājas desa. Ja ir iespēja iepirkties Imantā, tad varu uzrakstīt dažas vietas,kur var nopirkt ļoti smeķīgas lietiņas no gaļas. Kurzemes prospekts 59 (bijušais Reāls), tur pašlaik ir mazā Maxima, bet iekšā blakus ir gaļas stends un kafejnīca. Gaļa un desas tur ir VIENMĒR svaigas. Superīga maltā gaļa, ne salīdzināt ar Maximas vai Rimi gaļu. Garšīga melnā kūpinātā gaļa, ja nemaldos Saimnieka pa 3,20, bet ir tās naudas vērta. Atklājot priekš sevis šo stendu, es citos veikalos uz gaļu pat neskatos. Un bulciņas tajā kafejnīcā ir DIEVĪGAS. Līdzīgs gaļas stends ir arī Dammes tirgū. Ja iet iekša pa galvenajām durvīm, tad jāgriežas pa labi līdz galam un tad uz priekšu līdz galam pašā stūrī. Ak jā, ejot pie šī stenda pa ceļam iesiet garām Degoles pienotavas (no Tukuma) stendam. Tā produkcija arī ir fantastiska - iesaku pamēģināt
  • Zolitūdē - t/c TIPO, pirms Imantas dz.stacijas. Pa kreisi ir Bauskas putni un tur ir arī Bauskas žāvētās vistas, vistas ruletes.... un labajā pusē Rubeņu vistas, Nākotnes gardā gaļa, desa utt. Gaļu pa labai rokai pirkt tikai tajā vietā, kas ir blakus puķēm un ja ēd mājās sardeles, tad tur ir ļoti gardas sardeles pa 2,10 Ls/kg.
  • Saimnieka gaļa jau kādu mēnesi mums ir topā! Lēta un ļoti garšīga!
  • Jā, Nākotnes Saimnieka gaļa ļoti laba, jāpērk mazākais gabaliņš, tad ir tāds riktīgi labi nokūpinājies. Mēs arī jau savā piemājas vietējā lauku bodītē pērkam, man liekas, ka visu arī nopērkam, ko atved, pārdevējas jau saka ... ja vairs negribēsiet ēst šito gaļu, pasakiet.

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS