Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/padomi/ka-var-dabut-piena-putas/

Kā var dabūt piena putas

  • ar "Expresso" kafijas aparātu.
  • ir tāds mazs štrunts - piena putu putotājs. Var izmantot arī olu un citu sīku šķidrumu saputošanai. Pagaidām vislētākais ir Clatronic firmas - ls 1.98. Dārgākais Philips - ls 10. Tas no tā, ko pati esmu redzējusi. Man ir tas pirmais - puto labi. Katrā ziņā svētdienas rīta latte ir pasakaina - ja vēl kanēlīti pārkaisa... mmmm. Pirku Jelgavas Rimi, kur tas veikals pus12 laikam, vai kā tur to sauca. Nu ir tie veikaliņi. Oi, tikko atcerējos, ka redzēju arī pašā Rimi, kur tā sadzīves tehnika - blenderi, tosteri ut. izskatās tāds mazs verķis - līdzīgs blenderim, bet kāja ir tāda tieva stieplīte ar sīku putotāju galā. TAČU!!!! Ir jāmāk putot - vajag siltu pienu, jo aukstu putojot, var no biksēm izlēkt, nekas neiznāks. Šitā mana radiniece 4 gb putotājus izmeta misenē, jo visi esot sū..., neviens neputojot.  Uzdāvināju šito, tagad siltais piens putojās griezdamies. Un vēl vajagot pēc iespējas liesāku pienu - arī labāk putojas.
  • Labas, stingras piena putas var sakult ar nospiežamo kafijas aparātu. Ielej tajā nedaudz (~120 - 150g) uzkarsēta piena un intensīvi virza augšup lejup to nospiežamo virzuli, praktiksi var teikt - kuļ.

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS