Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/padomi/silikona-cepamas-veidnes/

Silikona cepamās veidnes

Uzdāvināju sev silikona keksa formiņas. Vai silikona formās jāziež tauki un jāber rīvmaize, kā jau pie kēksiem? Un, kas jādara, kad piedeg? Vienkārši izloba laukā un iet mazgāt? Un tad vēl, (svarīgi!) vai varu likt uz dzelzs paplātes vai redelēm? Cik ļoti viņi ir 230 grādu karstumizturīgi?

  • Formu lieku uz restēm.
  • Netaukoju – vienkārši gāžu iekšā mīklu un krāsnī iekšā. Man kaut kā nav gadījies cept kādas kūkas vairāk pa 200*C un lieku vienkārši uz pannas kas cepeškrāsnī. Un, kas jādara, kad piedeg? Vnk izloba laukā, un iet mazgāt? Tieši tā. Izloba un iet mazgāt. Man nevienu pannu nav tik labi paticis mazgāt, kā šo silikona.  Viens, divi un gatavs! 
  • Taukus nav jāziež. Un no taukiem paliek melni grūti atmazgājami pleķi. Kad piedeg – izņem, izmazgā un lieto atkal. Jāliek obligāti uz redelēm.
    A karstumu tur ļoti lielu. Man viena paziņa, lai varētu samainīt TW silikona formu to visādi centās sabojāt un mēģināja likt lielākā karstumā, kā atļauts - un nekas tai nekaitēja.
  • Bija rakstīts, ka pirmo reizi gan ir jāizmazgā un tad jāietauko. Un vairāk jātauko nav. Vienīgi pēc ilgas- biežas lietošanas, mazgāšanas atkal kādreiz var ieeļot.

Komentāri

Jolanta:
28.03.08 11:36:33

Vēlos iegādāties silikona maizes formu - maizes cepšanai. Kur var tādas iegādāties. Paldies!
Agris:
25.01.09 12:53:17

Labdien!
Vai Jūs nebūtu tik laipni un nepastāstītu kur tādas formas var nopirkt un cik viņas maksā?
PALDIES
Sandra:
28.01.09 15:13:27

Visdažādākās silikona formas var iegādāties nelielā veikaliņā Palmu ielā 5, Rīgā. Tur tiek tirgotas Polijā ražotās silikona veidnes par tiešām ļoti izdevīgām cenām (no 2 Ls - 5 ls)
Piik:
19.11.09 12:10:39

Sandrai!

Kur tad ir tāds veikaliņš? Esmu vairākkārt garām gājusi Palmu ielai 5 un redzējusi turtikai Husqvarnas veikalu!
bembijs:
07.03.10 09:32:44

Mangadījās tā,ka cepu biskvīta plāksnesun pirmo reizi lietojot silikona pannu ieeļļoju, man tās plāksnes vienkārši nenāca ārā!
avene:
26.07.11 18:34:44

a man neizcepas pa vidu.... paliek jēls.... nesaprotu.... gan smilšu mīklas ogu kūkai, gan biskvīta ogu kūkai vidū- dziļumā jēls.... No virsas smuka, brūna kūka.... bet vidus.... ko darīt un kapēc tā?
zemene:
11.11.11 22:08:03

No kā sastāv tas silikons? Smird kā gumijnieks.

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS