Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/noderigi/stils/iesakiet-suluspiedi/

Iesakiet suluspiedi

Iesakiet suluspiedi, kas patiešām izspiestu sausi un kuras atvere ir pietiekami plata, lai tajā ieliktu veselu burkānu vai ābolu.

 • Kenwood, maksā aptuveni 130Ls.
 • Nezinu kā būs ar vesela ābola ielikšanu, bet es balsoju par Bosh. Cenu neatceros.
 • Neko sakarīgu neesmu atradusi..., veikalā redzēju Philips pa ~100 Ls, kas likās samērā laba, bet kāda ir darbībā nezinu.
 • Iesaku nepirkt suluspiedi, mūsējā stāv jau gadus četrus neizmantota, labāk apēst kādu ābolu vai burkānu tāpat nekā ķēpāties ar spiešanu, pēc tam spiedes mazgāšanu, žāvēšanu un vēl izmest ārā veselu čupu ar augļu/dārzeņu atlikumiem, kas esot paši veselīgākie!
 • Nesen viena cālene ieteica, ja nemaldos, Hyundai suluspiedi, biezumi sausi, var likt veselu burkānu, ābolu un cena bija ļoti pieņemama. Mēs sulu spiežam gandrīz katru vakaru, vecā sulu spiede jau sāk rīstīties, tāpēc arī meklēju jaunu. No atkritumiem - var taisīt salātus, pankūkas, sasaldēt un likt zupām klāt.
 • Patlaban man ir Braun suluspiede, ko tomēr neiesaku, jo izspiestie biezumi ir ļoti mitri un arī atvere ir tik šaura, ka vesels burkāns nemaz nelien iekšā. Sulu spiežu katru dienu, bet gribas iepirkt tādu, kas izspiež sausi.
 • Vecā, labā Žuravinka, ideāla sula + vēl jaunajam modelim ir salātu rīves klāt, maksā ap 40 Ls, pa 120 Ls varu ieteikt Zelmer, tā ir profesionālā.
 • Nesen nopirku firmas Zelmer sulu spiedi, maksāja ap 60 Ls, bet pilnīgi garām, jo biezumi ļoti slapji un ļoti ātri piesit augšējo tvertni pilnu ar biezumiem, ka nespēj vien tīrīt. Ja grib spiest pāris ābolus vai burkānus, tad neko. Bet vispār neiesaku. Varbūt, ka tas dārgākais modelis ir daudz labāks.
 • Nu tak reklamētā Džeka la Leina suluspiede.
 • Neesmu vēl nopirkusi to Kenwood sulu spiedi, bet tas būs mans nākamais pirkums uz vasaru  -rudeni. Modeli no galvas neatceros, bet bija divu veidu - viena lielāka, viena mazāka - var taču veikalā paskatīties,cena mazajai bija 119 Ls, lielajai 129 Ls.Man to ieteica kā ļoti labu sulu spiedi. Priekšrocības - sausie atkritumu paši nāk ārā, kompletējošās daļas ir no nerūsējoša tērauda, var ielikt veselu ābolu... un bija ļoti liela jauda, ja pareizi atceros 800 W. Pašlaik lietoju Žuravinku mājās, tā jau sula sanāk laba, bet nepatīk mazā jauda (250W), tas ka sausie akritumi paši nebirst automātiski ārā un, ka pat mazākais ābolītis jāgriež uz pusēm. Rudenī spiežam daudz ābolu sulas un tas ir ļoti apgrūtinoši veseli maisu sagriezt, lai varētu spiest sulu Žuravinkā.
 • Runājat par tām jaudām, man ar sagribējās noskaidrot, ar ko es spiežu sulu. Šokējoši - ar apmēram 10 gadus vecu Kenwood ar tikai 150 W.  Izspiest sulu jau var - tikai jāliek iekšā gareniski sagriezts burkāns un biezumi diezgan mitri. No tā secinu, ka 400 W man pietiktu (pačekojot netā – 400 W ir tāda normāla jauda, ne daudz, ne maz, ir arī jaudīgākas suluspiedes, bet tad maksā pāri 100 Ls un ir mazāk jaudīgas).
 • Paskatījos Zelmer - pa 60Ls 300 W (un augstāk slikta atsauksme), bet pa 118 Ls – 420 W un it kā laba atsauksme. Tomēr par tādu cenu var nopirkt arī Philips spiedi ar 700 W.
 • Hyundai suluspiedi, biezumi sausi, var likt veselu burkānu, ābolu un cena bija ļoti pieņemama  Ir mājās, ļoti laba, nevar gan teikt, ka biezumi pavisam sausi, bet sula ir pietiekami daudz un var likt veselus burkānus un vidējus ābolus, maksāja 32 LVL.
 • Mulinex Easy clean...viss jau baigi kruta, bet tās daudzās detaļas, kas jāmazgā...tā nu sulas spiešana mums reti notiek! Iesaku pirkt tādu, kura ne tikai labi kalpo, bet kura arī lietošanā ir vienkārša, tieši mazgāšana! Turklāt viss ir jāsagriež, jo pats aparāts mēdz aizrīties ar pārāk lieliem gabaliem.
 • Lietoju HYUNDAI. Esmu gana apmierināta - patīk tas, ka varu ļaut ar to darboties bērniem, jo nav jāgriež āboli un burkāni. Ķirbi lieku iekšā ar visu mizu, protams, ka ne jau veselu ķirbi  . Cena arī ļoti pievilcīga. Savējo dabūju pa 30 ls.
 • TV shopa suluspiedei ir ārkārtīgi maza jauda - tikai 200 vai 250 W (cik atradu iekš google), turklāt tanī top-shop mājas lapā pie tehniskiem parametriem ir ierakstīti kaut kādi abstrakti murgi nevis tehniskās specifikācijas. Tieši tāpēc man tā suluspiede neliekas uzticama. Bez tam, par tādu cenu var nopirkt kvalitatīvu un jaudīgu suluspiedi nevis kaut kādu nezināmas izcelsmes ierīci, kuras cenas lielāko daļu veidu TV ētera laika izmaksas.
 • Nesen nopirkām Philips HR1861. Esmu ļoti apmierināta. Jauda 700W, var likt iekšā veselus augļus, 2 ātrumi, tā kā var spiest arī mīkstākus, piem. citrusaugļus. Tik sausus biezumus kā vecā žuravinka laikam neviena mūsdienu spiede neizsūc, bet visumā biezumi ir diezgan sausi un sula sanāk daudz. Maksāja 115 Ls. Ilgi nevarējām ar vīru vienoties vai vajag tik dārgu, bet tagad nemaz nenožēloju. Vēl pluss, ka sietiņš ir vienlaidus un metāla, nevis kā citām metāls kopā ar plastmasu.
 • Lietoju  HYUNDAI, pirku Rimi Hipermārketā pa 34 Ls, var likt iekšā veselus burkānus, ķirbjus palielos gabalos utt., nezinu par citrusaugļiem, neesmu vēl mēģinājusi. Katrā ziņā nevar salīdzināt ar tām spiedēm, kurās pa mazu, mazu atverīti jāstūķē iekšā mazi dārzeņu gabaliņi. Tā kā tām, kas gatavojas šādam pirkumam, tiešām iesaku.
 • Paldies visām par padomiem! Ilgi domāju, kamēr nopirku  - Kenwood JE-810. Biezumi sanāk ļoti sausi, spiede ir klusa, kā arī ir ļoti vienkārši izjaucama un saliekama. Vēl tajā var vienā reizē spiest pat 3 kg dārzeņu vai augļu. Vārdu sakot - esmu ļoti apmierināta un arī citiem iesaku šo modeli.

Komentāri

Ilze:
21.09.06 10:40:52

Philips-maksā ~104-119Ls.,kā kurā viekalā-super!Var iaspiest visus augļus,ogas-pat cidonijas veselas ,veselus burkānus,ābolus,...un mazgāšana samērā vienkārša.
elitons:
01.10.06 12:04:42

...bet vai kāds var izteikt atsauksmes par Dzeka La Leina sulas spiedi?,kura tika reklamēta TV shop!?
Aija:
12.11.06 14:06:41

neesmu piekritēja TV shopiem, bet Dzeka La Leina sulas spiede tiešām atbilst reklāmai
rp:
21.01.07 13:38:48

Esmu atradusi savu ideālo variantu - Stollar JE70. Jauda 450W.Ābolus lieku veselus, arī kartupeļus pankūkām. Maksā tikai 65Ls.Sula sanāk tīra bez biezumiem.Komplektā ir birstīte sietiņa mazgāšanai.
inta:
24.01.07 23:03:51

Dzeka La Leina sulu spiedi iegādājos pirms gada.Esmu apmierināta.Ērti lietojama un kopjama.Var spiest visu.Ja augļi mīkstāki - spiede jāpatīra biežāk(ja spiež uzreiz daudz augļus), nevajag ļoti stingri piespiest, tad augļi vai dārzeņi uzķeras uz ripas un atkal spiede jātīra.Jāiemācās lietot...
Maris:
10.04.07 13:23:21

Pec gada Dzeka La Leina suluspiedei saplisa plastmasas ass (vitne) uz kuras stiprina smalcinataju un sietinu.To gadu biju loti apmierinats ar so sulspiedi. Sulu spiedam katru dienu
Lauma:
03.08.07 16:54:21

Ko jūs sakāt par Scarlett SC-018? Jauda 850w. Cena liekas ļoti maza 35ls priekš tādas jaudas. Varbūt kādai tāda ir? Gribētu zināt atsauksmes.
Ieva:
19.08.07 19:31:52

Tikko nopirku Philips HR1861 (vadoties pēc daudzām pozitīvām atsauksmēm internetā) un esmu ļoti vīlusies, biezumos paliek daudz sulas. Caur spiedi izspiedu 300 ml burkānu sulas, bet no biezumiem caur marli vel 200 ml. Neadekvāts cenai.
Intux:
05.05.09 11:54:57

Nu jau pusgads kopš lietoju Scarlett SC-018. Ļoti laba, īpaši, ja ņem vērā mazo cenu! Esmu apmierināta.
epfel:
20.09.09 21:09:50

Nopirkām nupat Philips HR1865, kuru silti jo silti ieteica veikalā.Esam vīlušies: lai izspiestu komplektā pievienotās mērkrūzes tilpuma sulu, trīs reizes jātīra gan vāks, gan filtrs. Automātiski mīkstumu tvertnē iekrīt tikai neliels daudzums rupjāku biezumu, pārējie (ļoti slapji, tātad pilni ar sulu)pielīp pie vāka, un ja laicīgi neaptur sula ietek motora telpā. Galīgi neatbilst cenai. Arī kartupeļus nevar pankūkām rīvēt, kaut veikalā teica; var.
spiedējs:
22.09.09 17:16:02

Scarlet suluspiede ir liels draņķis:
1.Ļoti slapjas izspiedas( ar mehānisko spiedi no izspiedām vēl var iegūt tikpat sulas);
2.No sietiņa atspiedas labprāt nenoslīd;
3. Sāka vibrēt pēc trešās sulu spiešanas (tehniskas problēmas.

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS