Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/receptes/miltu-izstradajumi/maize/receptes-maizes-masinai/praviesa-ecehiela-maize/

Pravieša Ecehiela maize

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
1 sauja miežu putraimi
1 sauja kviešu putraimi
1 sauja pupas (man bija krūze vakardienas pupiņu zupas)
1 sauja klijas
1 sauja rudzu milti
1 sauja auzu milti
1 sauja rīsi
2 krūzes milti
1 TK sāls
nedaudz cukurs
1 ĒK eļļa
1 krūze ūdens
* sastāvdaļas var variēt lēcu man nebija, bet var likt klāt griķus, kukurūzu, mannu utt. Maizē ir ļoti daudz vitamīnu un minerālvielu.
Gatavošana:
Putraimus un rīsus aplej ar verdošu ūdeni, uzvāra, lai uzbriest un tad atdzesē. Pupas izmērcē un izvāra (man bija vakardienas zupa, vienkārši saspaidiju biezumus - pupas, kartupeļus).
Ielēju spainītī ūdeni, eļļu, tad pieliku atdzesētus putraimus (ūdens bija iesūcies putraimos), pieliku zupas biezumus, klijas, dažādos miltus, sāli, cukuru un tējkaroti rauga.
Pateikt cik precīzi miltus un ūdeni vajag - nevar, jo var būt vairāk, vai mazāk sastāvdaļu. Tāpēc, kad mašīna sāk maizi mīcīt ir jāskatās vai vajag pielikt miltus vai ūdeni.
Cep pilngraudu režīmā. Maize iznāca ļoti gaisīga, nesakritās un ir ļoti garšīga.

* man ļoti iepatikās šī recepte no hlebopečka.ru tikai es pamainīju sastāvdaļas, jo visa man nebija. Pamats ņemts no Bībeles Ecehiela grāmata 4.9. Ņem kviešus un miežus, pupas un lēcas un citu labību, liec tos visus kopā traukā un taisi sev maizi ik dienas, kamēr tu gulēsi uz saviem sāniem, ka tev ir ko ēst trīs simti deviņdesmit dienas.
Bildes:
Iesūtījis:
Zīle

Komentāri

Nav komentāru

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS