Cāļa virtuve

http://virtuve.calis.lv/receptes/pamatedieni/galas-edieni/nieres-plausas-sirds-miklas-malta-gala/aknu-torte/

Aknu torte

Apstiprina Jūsu balsi...
Sastāvdaļas:
800 g aknas
1 glāze piens
2 olas
1 kg sīpoli
Gatavošana:
Gatavo aknu mīklu: samaļ aknas, pievieno miltus un pienu, visu pakāpeniski saputo (lai neveidotos kunkuļi), pievienojot olas, sāli pēc garšas, kā arī šķipsniņu cukura. No gatavās mīklas uz pannas cep plāceņus no abām pusēm.
Savlaicīgi līdz zeltainai krāsai apcepam sīpolus (vispirms tos sīki sagriežot), arī mazliet pievienojot cukuru. Atdzesējam.
Aknu plāceni liek uz šķīvja, kurā paredzēts pasniegt torti. Apsmērē ar majonēzi, pēc tam pārklāj ar sīpoliem, pēc tam atkal plāceni, majonēzi, sīpolus, utt. Virsējo plāceni sasmērē ar majonēzi, bet sīpolus virsū neliek.
Izdekorē ar smalki sagrieztām dillēm. Var dekorēt ar interesantā formā sagrieztiem gurķiem, tomātiem.
Bildes:
Iesūtījis:
Bambīno

Komentāri

jautajums:
24.05.11 23:41:36

cik daudz miltu apmeram vajag pievienot?
zakis:
18.06.11 06:20:06

esmu cepusi parastos placenisus, bez piena bet pievienoju smalki sarivetu kartupeli zalu, melnos piparus, sali, smalki kapatu sipolu, aknas ir diezgan paskidras kad samal, pieliek kadu vienu vai divas edamkarotes miltu galvenais lai nejuk lauka uz pannas,bet ir suligas, cep ar prieku un ed siltas, ar ko sirds karo ar maizi kartupeliem salatiem vai tapat, ari ar skabo krejumu,citi ar ketcupu...

Mans komentārs:
 

Noderīgas adreses

Viss saraksts »

Copyright © 2001–2010 SIA "CĀLIS"

Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
Rakstiet administrācijai | Reklāma | Noteikumi | Saistību atruna

Facebook Twitter RSS